SA Junior Spanne | Teams

SA Junior Teams 2019
SA Junior Spanne 2019

Spanbestuurder / Team Manager: Mariette le Roux (Kaapse Wynland)
Hoofafrigter / Head Coach: Karien Marais (Gauteng Noord)

 

SA Seuns o/19 | SA Boys u/19

SA Meisies o/19 | SA Girls u/19

Dylan Erasmus
Tiaan Behr
Wion Horn (c)
Dirkie Heydenrych
Marchant de Villiers
Afrigter/Coach:
Nico Hand

Wesrand
Gauteng Noord
Wesrand
WP
Gauteng Noord

Gauteng Noord

Daleen Nel
Ziele Smit
Janneke Foot (c)
Anje van der Merwe
Rejeane du Plessis
Afrigter/Coach:
Denise Nel

Gauteng Noord
Gauteng Noord
Kaapse Wynland
Gauteng Noord
Oos Gauteng

Gauteng Noord

SA Seuns o/16 | SA Boys u/16

SA Meisies o/16 | SA Girls u/16

Siyambonga Mabuza
Declan Pretorius
Jaco Freemantle
Wiandre van Deventer (c)
Jan-Hendrik Jordaan
Afrigter/Coach:
Chris van der Westhuizen

Ooskaap
Sentraal Gauteng
Sentraal Gauteng
Gauteng Noord
Gauteng Noord

Noordkaap

Lise-Marie Rheeder
Ansonel Venter
Mekyla Scholtz (c)
Chante Pretorius
Mikayla Opperman
Afrigter/Coach:
Elsje Hand

Gauteng Noord
Limpopo
Kaapse Wynland
Gauteng Noord
Sentraal Gauteng

Gauteng Noord

Junior Teams
Junior Spanne
Omaruru : 2019

SA-A Junior Teams 2019
SA-A Junior Spanne 2019

Spanbestuurder / Team Manager:  Jakes de Jager (Wesrand)
Hoofafrigter / Head Coach: Theuns le Roux (Kaapse Wynland)

SA-A Seuns o/19 | SA-A Boys u/19

SA-A Meisies o/19 | SA-A Girls u/19

Roelof Rheeder
Tiaan Fourie
Inus Venter
Tiaan Wilken (c)
Eric Reynecke
Afrigter/Coach:
Paul Marais

Gauteng Noord
Wesrand
Gauteng Noord
Wesrand
Gauteng Noord

Kaapse Wynland

Berna van der Walt
Carlie Jordaan
Sune Grobler (c)
Sade Stephens
Perrina Belotti
Afrigter/Coach:
Elrika Foot

Kaapse Wynland
Gauteng Noord
Noord Vrystaat
Oos Gauteng
Oos Gauteng

Kaapse Wynland

SA-A Seuns o/16 | SA-A Boys u/16

SA-A Meisies o/16 | SA-A Girls u/16

Bongani Koatla
Wessel van der Westhuizen
Cecil le Roux (c)
Danie Schoonraad
JD Opperman
Afrigter/Coach:
Ryno Vogel

Noord Vrystaat
Oos Gauteng
Kaapse Wynland
Noord Vrystaat
Limpopo

Sentraal Gauteng

Mieke Britz
Anke Olivier
Charne Smalberger
Rina Jacobs (c)
Hanri Jacobs
Afrigter/Coach:
Christelle Botha

Kaapse Wynland
Gauteng Noord
Noord Vrystaat
Noordkaap

SA Junior Academy  Teams 2019
SA Junior Akademie Spanne 2019

Spanbestuurder / Team Manager:  Marelou van der Westhuizen (Oos Gauteng)
Hoofafrigter / Head Coach: Maurize Grobler (Oos Gauteng)

SA Akademie Seuns span | SA Academy Boys team

SA Akademie Meisies span | SA Academy Girls team

Ruan Olivier
Naude Erasmus
Ethan Brits
Floris Brand (c)
Themba Mabasa
Afrigter/Coach:
Jean Nel

Kaapse Wynland
Mpumalanga
Sentraal Gauteng
Gauteng Noord
Oos Gauteng

Gauteng Noord

Maculate Nkuni
Anika Mostert
Asanda Simelane
Ane Booysen (c)
Jorinda Turck
Afrigter/Coach:
Jane Botes

Mpumalanga
KZN
Ooskaap
Mpumalanga
Oos Gauteng

Overberg

Junior Academy Invitation  Teams 2019
Junior Akademie Uitnodiging Spanne 2019

Spanbestuurder / Team Manager:  Marelou van der Westhuizen (Oos Gauteng)
Hoofafrigter / Head Coach: Maurize Grobler (Oos Gauteng)

Seuns Akademie Uitnodiging span | Boys Academy Invitation team

Meisies Akademie Uitnodiging span | Girls Academy Invitation team

Daniel Cloete
Tadiwa Machapu
Jaydon de Bruyn
Wian Swart
Wyeth Roberts
Afrigter/Coach:
Piet May

Sentraal Gauteng
Wesrand
Sentraal Gauteng
Sentraal Gauteng
Kaapse Wynland

Noordkaap

Chrizel van Zyl
Maronay Willemse
Greschline Titus
Nicolene Norval (c)
Nelanie Kruger
Afrigter/Coach:
Yvette Harding

Wesrand
Kaapse Wynland
Kaapse Wynland
Noord Vrystaat
Sentraal Gauteng

Overberg