SA Junior Spanne | Teams

SA Junior Teams 2021
SA Junior Spanne 2021

SA Junior Touring Team to Namibia: July 2022
SA Junior Toerspanne na Namibia: Julie 2022

Spanbestuurder / Team Manager: Marzé Jacobs (Kaapse Wynland)
Hoofafrigter / Head Coach: Nico Nel (Gauteng Noord)

SA Seuns o/19 | SA Boys u/19

SA Meisies o/19 | SA Girls u/19

Floris Brand
Wessel van der Westhuizen
Wiandré van Deventer (k)
Jaco Freemantle
Siyambonga Mabunzi
Afrigter/Coach:
Jean Nel

JSA Uitnodiging
Oos Gauteng
JSA Uitnodiging
Sentraal Gauteng
Ooskaap

JSA Uitnodiging

Liz-Marie Rheeder
Caitlin Niewoudt
Lohané Baumgarter
Rina Jacobs (k)
Ansonel Venter
Afrigter/Coach:
Valmari Smith

JSA Uitnodiging
Noordkaap
Noord Vrystaat
Noordkaap
Limpopo

Oos Gauteng

SA Seuns o/16 | SA Boys u/16

SA Meisies o/16 | SA Girls u/16

Ruan Enslin
Lohan Marais
Druan Venter
Rigard van Zyl (k)
Ethan Venter
Afrigter/Coach:
Carl Nortje

JSA Uitnodiging
Oos Gauteng
Limpopo
Noord Vrystaat
Limpopo

Oos Gauteng

Asakhé Rasi
Tessa Visser
Johané Grobler
Marné van der Westhuizen
Louise Saunders
Afrigter/Coach:
Jané Botes

Ooskaap
Oos Gauteng
Oos Gauteng
Oos Gauteng
JSA Uitnodiging

Overberg

Junior Teams at Kroonstad
Junior Spanne by Kroonstad
2021

SA Junior Teams 2021
SA Junior Spanne 2021

Spanbestuurder / Team Manager:  Marzé Jacobs (Kaapse Wynland)
Hoofafrigter / Head Coach: Nico Nel (Gauteng Noord)

SA Seuns o/19 | SA Boys u/19

SA Meisies o/19 | SA Girls u/19

Floris Brand
Wessel van der Westhuizen
Wiandrè van Deventer (k)
Jaco Freemantle
Andile Mathae
Afrigter/Coach:
Jean Nel

JSA Uitnodiging
Oos Gauteng
JSA Uitnodiging
Sentraal Gauteng
Oos Kaap

JSA Uitnodiging

Sadé Stephens
Caitlin Nieuwoudt
Rina Jacobs (k)


Afrigter/Coach:
Valmari Smith

Oos Gauteng
Noordkaap
Noordkaap



Oos Gauteng

SA Seuns o/16 | SA Boys u/16

SA Meisies o/16 | SA Girls u/16

Danie Schoonraad
Jan-Hendrik Jordaan (k)
Rigard van Zyl
Siyambonga Mabunzi
Mihle Phinzi
Afrigter/Coach:
Carl Nortje

Noord Vrystaat
JSA Uitnodiging
Noord Vrystaat
Ooskaap
Ooskaap

Oos Gauteng

Lize-Marie Rheeder (k)
Asakhe Rasi
Lohanè Baumgarten
Ansonel Venter
Lathitha Dubule
Afrigter/Coach:
Jané Botes

JSA Uitnodiging
Ooskaap
Noord Vrystaat
Limpopo
Ooskaap

Overberg

SA-A Junior Teams 2021
SA-A Junior Spanne 2021

Spanbestuurder / Team Manager: Dawid de Lange (Wesrand)
Hoofafrigter / Head Coach: Janneman Els (Noord Vrystaat)

SA-A Seuns o/19 | SA-A Boys u/19

SA-A Meisies o/19 | SA-A Girls u/19

Janco Nieuwoudt (k)
Kgothatso Tladi
Carel Olivier
Lisakhanya Sityatha
Jaydon de Bruin
Afrigter/Coach:
Janse Marais

Oos Gauteng
Noord Vrystaat
JSA Uitnodiging
Ooskaap
Sentraal Gauteng

Oos Gauteng

Nicolene Norval (k)
Ashley Brummer
Danice van der Westhuizen


Afrigter/Coach:
Anja Els

Noordkaap
Oos Gauteng
Oos Gauteng



Sentraal Gauteng

SA-A Seuns o/16 | SA-A Boys u/16

SA-A Meisies o/16 | SA-A Girls u/16

Ruan Enslin
Lohan Marais
Pule Khomongoe (k)
Druan Venter
André Jansen van Rensburg

Afrigter/Coach:
Johan Botha

JSA Uitnodiging
Oos Gauteng
Noord Vrystaat
Limpopo
JSA Uitnodiging


Oos Gauteng

Louise Saunders
Johané Grobler (k)
Charné Smalberger
Tessa Visser
Ankia van der Merwe

Afrigter/Coach:
Denise Nel

JSA Uitnodiging
Oos Gauteng
Noord Vrystaat
Oos Gauteng
Oos Gauteng


JSA Uitnodiging

SA Junior Academy  Teams 2021
SA Junior Akademie Spanne 2021

Spanbestuurder / Team Manager:  Mari van Zyl (Noord Vrystaat)
Hoofafrigter / Head Coach: Petrus Moopi (Noord Vrystaat)

SA Akademie Seuns span | SA Academy Boys team

SA Akademie Meisies span | SA Academy Girls team

Bairon Smuts
Ruaan Olivier
Tiaan Wilken (k)
Naude Erasmus
Wyeth Roberts
Afrigter/Coach:
Leon Du Plessis

JSA Uitnodiging
Kaapse Wynland
JSA Uitnodiging
Mpumalanga
Kaapse Wynland

JSA Uitnodiging

Dané Smit (k)
Danise Small
Success Scheepers
Maronay Willemse
Nontobeko Dlongolo
Afrigter/Coach:
Elize Schoeman

Mpumalanga
WP
Mpumalanga
Kaapse Wynland
Mpumalanga

Mpumalanga

Junior Academy Invitation  Teams 2021
Junior Akademie Uitnodiging Spanne 2021

Spanbestuurder / Team Manager:  Marelou van der Westhuizen (Oos Gauteng)
Hoofafrigter / Head Coach: Maurize Grobler (Oos Gauteng)

Seuns Akademie Uitnodiging span
Boys Academy Invitation team

Meisies Akademie Uitnodiging span
Girls Academy Invitation team

Reece Julius
Robbert Niewenhuizen
Dorné Fritz
Daniel Cloete (k)
Rethabile Lusie
Afrigter/Coach:
Hanco Schoeman

Kaapse Wynland
Kaapse Wynland
Oos Gauteng
Sentraal Gauteng
JSA Uitnodiging

Mpumalanga

Chanté Fourie
Nondumiso Hlatshwayo
Anuschka van Loggenberg
Irene Cloete (k)
Dineo Mbali
Afrigter/Coach:
Moné Vogel

JSA Uitnodiging
Mpumalanga
Sentraal Gauteng
Sentraal Gauteng
Overberg

Sentraal Gauteng