Limpopo, Mpumalanga, NKZN en Suid-Natal - JUKSKEI SA Website

Go to content

Main menu

Limpopo, Mpumalanga, NKZN en Suid-Natal

Nuus / News > 2011 SA Junior Championship > 2011 Provincial Teams Provinsiale Spanne
 
Provisiale Spanne - Groep 2 - Namibia, Noord Kaap, Noordwes Afdeling 1 Meisies O/13

Naam / Name

Provinsie / Province

Lize Coetzee

NW

Mart-Marie van Antwerpen

NK

Geraldine Terblanche

NW

Elri Botes

NK

Michelle van Niekerk

NW

Marieta Dippenaar

NW

Afrigter

Hanlie Grobler

NW

Spanbestuurder

 
Provisiale Spanne - Groep 2 - Namibia, Noord Kaap, Noordwes Afdeling 1 Meisies O/16

Naam / Name

Provinsie / Province

Dashé Speak

NK

Beandri vd Merwe

Nam

Zuretha Horn

Nam

Jackie le Roux

NK

Angelique van Wyk

NW

Pieter Steenkamp

Nam

Afrigter

André Strauss

Nam

Spanbestuurder

 
 
 
Provisiale Spanne - Groep 2 - Namibia, Noord Kaap, Noordwes Afdeling 1 Meisies O/19

Naam / Name

Provinsie / Province

Xanthé van Niekerk

NW

Alisha le Roux

NK

Carmen Britz

NW

Elisma Ross

NW

Zelmarie Venter

NW

Ronel le Roux

NK

Hanlie Grobler

NW

Afrigter

 
 
Provisiale Spanne - Groep 2 - Namibia, Noord Kaap, Noordwes Afdeling 1 Seuns O/13

Naam / Name

Provinsie / Province

De Wet Strauss

Nam

Juanco Esterhuizen

NK

Wihan Botes

NK

Rudolph Horn

Nam

SJ Louw

Nam

Elmarie Horn

Nam

Afrigter

Hanlie Grobler

NW

Spanbestuurder

 
Provisiale Spanne - Groep 2 - Namibia, Noord Kaap, Noordwes Afdeling 1 Seuns O/16

Naam / Name

Provinsie / Province

Jurie Engelbrecht

Nam

Michael Horn

Nam

Marnu Esterhuizen

NK

Ferdie Voolstra

NW

Derrick Strauss

Nam

Martin J v Rensburg

NK

Afrigter

Nelia Esterhuizen

Nk

Spanbestuurder

 
 
 
Provisiale Spanne - Groep 2 - Namibia, Noord Kaap, Noordwes Afdeling 1 Seuns O/19

Naam / Name

Provinsie / Province

Marchant Mentz

NK

Kobus Vreugdenburg

NW

Jannie Coetzee

Nam

Schalk-Willem vd Merwe

NW

Hendrico Esterhuizen

NK

Riaan vd Walt

NW

Gerhard Coetzee

NAm

Afrigter

 
 
Provisiale Spanne - Groep 2 - Namibia, Noord Kaap, Noordwes Afdeling 2 Meisies O/13

Naam / Name

Provinsie / Province

René van Reenen

NK

Natasha Jonck

NW

Bianca Lourens

NW

Michelle van Niekerk

NW

Tiana Greeff

NK

Sarie Botes

NK

Afrigter

Hanlie Grobler

NW

Spanbestuurder

 
Provisiale Spanne - Groep 2 - Namibia, Noord Kaap, Noordwes Afdeling 2 Meisies O/16

Naam / Name

Provinsie / Province

Angelique van Wyk

NW

Vinleen van Wyk

NK

Elmariew Steenkamp

Nam

Estelle Scherman

NW

Jolet Wessels

NW

Bianca Malan

NW

Ina van Vuuren

NW

Afrigter

Hanlie Mentz

NK

Spanbestuurder

 
 
 
Provisiale Spanne - Groep 2 - Namibia, Noord Kaap, Noordwes Afdeling 2 Meisies O/19

Naam / Name

Provinsie / Province

Mart-Mari Scholtz

NW

Rouchelle vd Merwe

NW

Anneline Jonck

NW

Zelmarie Venter

NW

Angelique Smit

NW

Arno Voolstra

NW

Hanlie Grobler

NW

Afrigter

 
 
Provisiale Spanne - Groep 2 - Namibia, Noord Kaap, Noordwes Afdeling 2 Seuns O/13

Naam / Name

Provinsie / Province

Johan du Plessis

Nam

Christiaan Horn

Nam

SJ Louw

Nam

Jody Schmidt

NK

Stefan Fourie

NK

Irma Scherman

NW

Afrigter

Hanlie Grobler

NW

Spanbestuurder

Erik Strauus

Nam

Oorhoofse Spanbestuurder

Provisiale Spanne - Groep 2 - Namibia, Noord Kaap, Noordwes Afdeling 2 Seuns O/16

Naam / Name

Provinsie / Province

Derrick Strauss

Nam

Jade Hastings

NK

Gerhard van Niekerk

NW

Gerhard van Niekerk

NW

Francois Bezuidenhout

NW

Judy van Niekerl

NW

Afrigter

Nelia Esterhuizen

NK

Spanbestuurder

 
 
 
Provisiale Spanne - Groep 2 - Namibia, Noord Kaap, Noordwes Afdeling 2 Seuns O/19

Naam / Name

Provinsie / Province

Marco Janse v Rensburg

NK

André van Schalkwyk

Nam

Lourens du Toit

NNW

Hendrico Esterhuizen

NK

Dylan Hechter

NW

Hettie Wessels

NW

Hanlie Grobler

NW

Afrigter

 
 
Back to content | Back to main menu